Přemístění provozovny

Od října 2017 došlo k přemístění provozovny do sídla společnosti Mladá Boleslav - Čejetice, Pod Ořechy 357.


Rozšíření služeb o měření srdeční frekvence

Od října 2015 nabízíme klientům jako novou službu měření srdeční frekvence pomocí jednokanálového EKG, které poskytuje analýzu srdečně-cévního, vegetativního a centrálního nervového systému. Výstupy z tohoto měření umožňují celostní pohled na klienta ve vazbě na východní medicínu (aura, meridiány, čakry, apod.). Přístroj se rovněž používá k analýze biorytmů lidského těla a pro kontrolu stavu zdraví, zejména při užívání biologicky aktivních doplňků stravy, léčebném půstu, rozličných druzích masáží, cvičení jógy a různých jiných duchovních praktik.

Z pohledu východní přírodní filozofie, prvním příznakem onemocnění je zpomalení tempa hromadění a spotřeby energie ve vnitřních orgánech. V tomto případě orgán, který nemůže přijímat a vydávat potřebné množství energie, reaguje různými chorobnými projevy, které závisí na tom, zda tento orgán vykazuje přebytek nebo nedostatek energie. Na to, aby buňka dostala potřebné množství energie v potřebném rytmu, každý orgán "odešle požadavek" srdci. Právě to je důvodem, proč se stav rovnováhy spotřebované a nahromaděné energie odráží ve frekvenci srdce. Po záznamu EKG a analýze srdeční frekvence v různých frekvenčních pásmech můžeme vidět odraz procesů, které probíhají ve vnitřních orgánech člověka na buněčné úrovni, a tímto způsobem získat představu o stavu těchto orgánů. 

Přístroj generuje jedinečnou zvukovou nahrávku pro relaxaci klientovi přímo na míru. 

          


Harmonizéry BIONETIC

Stali jsme se smluvními obchodními partnery harmonizérů BioNetic. 

Technologie harmonizéry BioNetic vychází z výkumu slavného fyzika Nikoly Tesly a tato technologie je patentována. 

Použití hamornizérů BioNetic je velmi široké. Harmonizéry BioNetic se používají k čištění a harmonizaci biologických systémů, zlepšují komunikaci uvnitř buňky i mezi buňkami navzájem a absorbují negativní elektrické vlivy, posktují ochranu před elektrosmogem, jako je wifi nebo bluetooth, zajišťují revitalizaci potravin a podporují zdravý spánek a usínání.  Rovněž výrazným způsobem podporují účinek energoinformačních a homeopatických praparátů. 

Harmonizéry jsou vyrobeny v různých formách, od přívěsků zavěšených na řetízku na krku, až po disky určené pro použití v kancelářích nebo domácnostech. 

Více informací v sekci služby/ harmonizéry BIONETIC. 

Kosmonosy 12.9.2015


Rozšiřujeme služby o plazmování

Od listopadu 2014 jsme rozšiřili nabídku služeb o harmonizaci a detoxikaci plazmovým generátorem nové generace. 

Více informací o plazmování se dozvíte v záložce Služby / plazmování.


Umožňujeme platbu platebními kartami

Od června 2015 je možné u nás platit platební kartou VISA a MasterCard. 


Kontakt

AAA HOMEOPATIE s.r.o.

Mladá Boleslav - Čejetice,
Pod Ořechy 357


+420 604 208 960