Přístrojová diagnostika

Pracoviště je vybaveno špičkovým neinvazivním diagnostickým přístrojem k analýze Vašeho zdravotního stavu s možností nastavení vysoce efektivní a individuální terapie. Stačí se pouze pohodlně posadit nebo položit a držet elektrodu. U malých dětí nebo neklidných klientů lze nadstandardně zajistit alternativní spojení s přístrojem.

Jedná se o přístroj pocházející z vesmírného výzkumu, který zachycuje změny ve strukturách organismu. Přístroj snímá informace z magnetických polí jednotlivých orgánů a takto získané informace porovnává s etalony (vzorky) uloženými v databázi vycházející z čínské a indické medicíny, homeopatie, fytoterapie i klasické medicíny.

Přístroj umožňuje pro každého klienta zjištění konkrétních různých typů zátěží (např. patogeny, alergeny) na jednotlivých strukturách těla.Současně přístroj dokáže měřit pH organismu a na základě výsledku doporučí optimální potraviny a naopak identifikuje potraviny, kterým by se měl klient vyvarovat. Překyselení organismu je velmi často příčinou vleklých chronických stavů, aniž by si toho byl klient vědom.Neposkytujeme ani nenahrazujeme zdravotní péči ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb.