Harmonizéry BIONETIC

Technologie harmonizéry BioNetic vychází z výkumu slavného fyzika Nikoly Tesly a tato technologie je patentována. 

Použití hamornizérů BioNetic je velmi široké. Harmonizéry BioNetic se používají k čištění a harmonizaci biologických systémů, zlepšují komunikaci uvnitř buňky i mezi buňkami navzájem a absorbují negativní elektrické vlivy, posktují ochranu před elektrosmogem, jako je wifi nebo bluetooth, zajišťují revitalizaci potravin a podporují zdravý spánek a usínání. Harmonizéry se proto uplatní zejména při práci s počítači a mobilními telefony, a to doma i na pracovišti. Výrazným způsobem podporují účinek energoinformačních a homeopatických praparátů. Rovněž podporují sportovní výkonnost. Některé typy harmonizérů lze aplikovat na bolestivá místa na těle, výrazně tlumí bolest.

Harmonizéry jsou vyrobeny v různých formách, od přívěsků zavěšených na řetízku na krku, až po disky určené pro použití v kancelářích nebo domácnostech. Vzhledem k preciznímu zpracování jsou vhodné i jako nevšední a velmi užitečný dárek (např. pro děti, které často používají mobily a počítače). 

Jsme autorizovanými obchodními partnery harmonizérů BioNetic. V případě zájmu o další informace nebo o jejich zakoupení nás neváhejte kontaktovat.