Plazmový generátor

Plazmování je jednou z forem harmonizace, detoxikace a relaxace. Procedura plazmování je velmi příjemnou záležitostí, při které budete pohodlně usazeni do křesla, kde si můžete číst nebo můžete poslouchat oblíbenou hudbu. Délka se nastavuje pro každého klienta individuálně. 

Plazmový generátor v naší poradně je nejmodernější svého druhu a disponuje téměř neomezeným množstvím frekvencí, které lze v případě potřeby kombinovat a tak lze každému klientovi optimalizovat jeho harmonizační a detoxikační program. V naší poradně Vám zajistíme detailní měření a analýzu energetického potenciálu jednotlivých orgánů Vašeho těla a v závislosti na výsledcích Vám vytvoříme velmi přesný harmonizační model.

Plazmový generátor - velmi zjednodušeně řečeno - pracuje na principu splynutí energie světla a zvuku, které společně vytvářejí frekvence, které blahodárně působí na lidský organizmus. Plazmový generátor má velmi široké využití, lze jej doporučit u akutních i chronických nemocí, parazitárních zátěží, dále k celkovému posílení imunity a k harmonizaci organizmu.Neposkytujeme ani nenahrazujeme zdravotní péči ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb.